Kategori Arşivi: Muğla Haberleri

Nasıl bir Meclis olacak?

Partiler seçim startını verdi. Büyükşehir Belediye Başkan adayları ve ilçe belediye başkan adayları öyle yada böyle çalışmalarına başladılar. Dünkü yazımda belediye başkan adaylarının projelerini toplasanız bir tek proje etmez diye yazmıştım. Bazı adaylar bu cümleme bozulmuşlar. Adaylar bozuldu diye gerçekleri yazmayalım mı? Muğla halkına gerçekleri söylemeyelim mi?

Kime oy vereceksiniz?

Seçim seçim derken seçim geldi kapıya dayandı. 30 Mart tarihinde sandığa gideceğiz. 30 Mart tarihinde 4 ayrı oy kullanacağız. Büyükşehir Belediye Başkanını, ilçe belediye başkanını, belediye meclisini ve muhtarı seçeceğiz. Seçeceğiz seçmesine de hangi partiye hangi adaya oyumuzu vereceğiz. Şöyle bir baktım ki Muğla’da siyaset yerler de sürünüyor. Al birisini vur ötekisini. Hiç birinin bir …

Devamını oku »

Ankara’da büyük buluşma

MUSTAFA İNCİ- CHP’den Büyükşehir belediye Başkanlığı aday adaylığından istifa eden Musa Gökbel Ankara’da Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile bir araya geldi. İkili bir saatten fazla Genel Başkan Uysal’ın odasında karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. Musa Gökbel’in 4 siyasi partinin ortak adayı olarak büyükşehir belediye başkan adayı olması bekleniyor.

DYP Genel Başkanından Musa Gökbel’e adaylık teklifi

MUSTAFA İNCİ- DYP Menteşe Belediye Başkan adayı tanıtım toplantısında DYP Genel Başkanı Çetin Açıkgöz Musa Gökbel’e Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylık teklifinde bulundu. Toplantıya telefonla katılan DYP Genel Başkanı Açıkgöz “ Çok değerli milletvekili arkadaşımıza Büyükşehir Belediye Başkan adayımız olması rica ediyorum” dedi. Musa Gökbel ise “ Muğla’da Sayın genel başkanın bu teklifi beni onurlandırdı. Kendileri …

Devamını oku »

Fuara değil alış verişe gitmişler

Fuar dönemi başladı. Muğla’nın tanıtımı değişik illerde düzenlenen fuarlarda yapılmaya çalışılıyor. Bu fuarların faydası varmıdır yokmudur bu ayrı bir tartışma konusu. Ancak İzmir’de geçtiğimiz hafta yapılan fuarda Muğla İl Turizm Müdürlüğünden bu fuara katılan arkadaşlar gerçekten mükemmel bir tanıtım yapmışlar. İnanmayacaksınız ama hem de ne tanıtım yapılmış.

Eski yazılar «